Информация

Скалолазание

Кубок України зі скелелазіння на трудність 27-28 жовтня в Києві. Регламент

Добавлено: 18.10.2017 | Читать полностью

27-28 жовтня в Києві на скеледромі Гіперіон відбудеться Куюок України зі скелелазіння в дисципліні трудність

Пропонуєм Регламент

Змагання проводяться з 27 по 28 жовтня 2017 року, у м. Київ скеледром "Гіперіон", за адресою: м. Київ, вул. Кирилівська, 46.

19.30 - церемонія закриття змагань.

Кубок України 2017 по скелелазінню пам'яті В.Захарова. Результати.

Добавлено: 27.09.2017 | Читать полностью
20-24 Сентября 2017 року на скеледромі "Вертикаль" в Харкові відбулися змагання Кубка України зі скелелазіння пам'яті Володимира Захарова та Всеукраїнські змагання зі скелелазіння серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.
В юніорській першості брало участь 120 юних спортсменів, а Кубок України зібрав більше 60-ти кращих скелелазів України.
Вітаємо переможців!!
Дякуємо організаторам, спонсорам та суддям!

ПРОТОКОЛИ:

Виступ українських спортсменів на етапі Кубка Світу в Едінбурзі, швидкість та складність

Добавлено: 26.09.2017 | Читать полностью
24 вересня в шотландському місті Единбург завершився етап Кубка світу зі скелелазіння, в дисциплінах швидкість і складність. В ньому брали участь 3 українських спортсмена - Самойлов Федір і Ткачук Михайло в складності  і Маренич Алла в швидкості.
Федір став 9-м, тобто першим хто не потрапив у фінал.У Михайла 35 місце.
Алла посіла 7ме місце.

У дисципліні складність в цьому році залишилося  3 етапу Кубка світу, два з яких пройдуть в Китаї і заключний традиційно в Словенії.
У дисципліні швидкість в цьому році залишилося  2 етапу Кубка світу, які пройдуть в Китаї

Золото в швидкості у Павленко Костянтина

Добавлено: 03.09.2017 | Читать полностью
В Австрії, в Имсті, завершився молодежній єтап Кубка Европі в скелелазінні, швидкість.
У групі юніорів переконливу перемогу здобув майстер спорту України одесит Павленко Костянтин, тренер Зимова Л.В.
У групі А серед юнаків 3-е місце в ітоговм Кубку Європи 2017 року виборов спортсмен з Кіровоградсько області Ткач Ярослав, тренер Побережець Н.Й.
Результати інших спортсменів:

Кубок Світу зі скелелазіння в Арко - швидкість та складність, підсумки

27 серпня завершився етап Кубка Світу зі скелелазіння в Арко в дисциплінах швидкість і складність
Швидкість представляли наші майстри спорту Алла Маренич і Даніїл Болдирєв.
Даніїл в півфінал допустив фальш старт і був змушений боротися вже за 3-4 місця. У підсумку 4-е місце.
Алла зайняла 10-е місце.
Складність. І знову вдалося потрапити в півфінал Федіру Самойлову і Євгєніі Казбековой, але на жаль, не далі.

Ніка Потапова достроково виграла молодіжний Кубок Європи зі скедедазіння - трудність

Добавлено: 26.06.2017 | Читать полностью
В місті Устер, Швейцарія, пройшов 3-й етап молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння, дисципліна трудність. Майстер спорту України, Потапова Ніка переконливо здобула 3-ю поспіль перемогу.
Ніка зробила  ТОПи на кваліфікаційних трасах і, єдина зі спортсменів, яка зробила ТОП на фінальній. Таким чином, Ніка  виборола «золоту» медаль і достроково стала володарем молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння 2017 року по трудністі!

Нагадуємо, що перше золото Ніка виграла на 1-у етапі в Імсті, а друге золото в Дорнбірні.

По переду ще 4й етап в Австрії, але Ніка вже недосяжа для суперниць- максимальна сума балів дає Нікі перемогу в будь-якому випадку.

Вітаємо Ніку і її тренера Артура Миколайовича Печія!

Ось враження Артура Миколайовича від змагань в Устере:

Українська молодіжна збірна в Австрії - повернення додому з перемогами!

Добавлено: 12.06.2017 | Читать полностью

Сьогодні наши молоді і талановиті спортсмени скелелази повертаються із Австрії в Україну після серіі змагань

Спочатку був  Єтап Кубок Європи в Імсте : золото в трудності впевнено виграла Ніка Потапова. Ніка, пройшла в кваліфікаційному відборі 2 траси до ТОПу і стала єдиною в своїй групі, яка пройшла до ТОПу фінальну трасу.

Але попереду був ще один Єтап Кубка Європи і треба було знов перемагати. І це Нікі вдалося!! Вчора, 11 червня в Австійскому місті Дорнбірн знов лунав гімн України завдякі впевненой перемоги Нікі Потаповой в трудності.

Вітаємо!!!

Результати українських спортсменів:

Звіт та результати змагань зі скелелазіння серед дітей пам’яті Галини Школи

Добавлено: 22.05.2017 | Читать полностью
      29 по 30 квітня  2017 року на скелях  Житомирської області, в селі  Дениші , відбулася  відкрита  особиста першість  зі скелелазіння  серед дітей  та учнівської молоді   м. Києва  пам’яті  Галини  Сергіївни  Школи . Змагання  особисті, проводилися в формати фестивалю, згідно регламенту . Змагання проводилися в рамках  5-го Ювілейного фестивалю туризму і краєзнавства «Перехрестя» . Змагання проводилися КПДЮ, відділом туризму, краєзнавства та патріотичного виховання . Технічну та консультативну підтримку змагань оказувала ФАіС  м. Києва.

Добавлено: 15.05.2017 | Читать полностью

12-13 травня в польскому місті Тарнов відбувся етап Молодіжного Кубка Європи зі скелелазіння, від швидкість.

Молодіжна збірна України була представлена десятьма спортсменами, які виступали в трьох вікових групах:

За результатами змагань, перемогу в своїх групах здобули Ярослав Ткач і Костянтин Павленко, ставши переможцями змагань.
Третє місце в своїй групі посіла Олександра Волкова.

Решта результатів виступів наших спортсменів:

Єлизавета Жолобко - 9 місце, Софія Гладка - 10 місце, Кирило Щупій - 5 місце, Єгор Шаповалов - 9 місце, Олексій Крінецкій - 10 місце, Микита Лук'янов - 5 місце, Костянтин Дмитрієв - 6 місце

Украінськи спортсмени на Кубку світу в Китає

Добавлено: 24.04.2017 | Читать полностью

Продовжуються світові старти зі скелелазіння - на вихідних пройшли змагання в китайскому місті Чонгонг в дисціпліні швидкість та боулдрінг.

Даніїл Болдирєв та Алла Маренич стали 3-ми в дисципліні швидкість! Вітаємо!

Заслужений майстер спорту України Даніїл Болдирєв (Одеська обл., Тренера Зубко І., Зимова Л.В.) у фінальному забігу випередив французького спортсмена M.Bassa, показавши час 5,62 сек.
Це час тільки на 0,02 сек поступається світовому рекорду, який Данило і встановив на чемпіонаті світу в 2014 році в Іспанії.
Майстер спорту України Маренич Алла (Харківська обл., Тренер Маренич В.А.) - виборола бронзу.
Приймав участь в змаганнях і Павленко Константін, нажаль він вибув на етапі 1/8 фінала, в підсумках він 14й

Ми дуже вболювали і за наших боулдерінгістов але до фіналу нажаль ніхто не потрапив, хоч півфінальну відмітку Євгеніі Казбековой пройти і вдалось
Казбекова Євгенія - 14, Захарова Маргаріта 33, Мельнікова Ксенія 41.  Топішко Сергій цього разу стал 25й.